13 Mayıs 2013 Pazartesi

Günün Kombini - The Row x Damien Hirst Sırt Çantası


Bu havalarda hasta olmayı başardığım için öncelikle bir alkış bekliyorum.
Hastayım ya ben de bunun anlam ve önemine uygun bir parça seçeyim dedim ve The Row'un geçen sezon sanatçı Damien Hirst ile yaptığı koleksiyondan bu sırt çantasını seçtim.

Hala satıştalar mı bilmiyorum ama 12.12.2012 tarihinde justoneeye.com'da bu koleksiyon satışa çıkmıştı. Fiyatlar konusunda site arayınız dese de bu nil krokodili ve yüksek sanatın birleşimi çantalar 55.000 Dollar değerinde.


Öncesinde de aynı krokodil derisi çantalara 39.000 Dollar istemişti Olsen kardeşler ve de kapış kapış gitmişti. İşin içine bir de "For the love of god" kurukafası ile rekor bir fiyatı elinde tutan Damien Hirst girince elli beş bin çok da absürt gelmiyor.
konusu açılmışken Damien Hirst favori sanatçılarımdandır. Kombin;

Kombinim için çizgili bir kalem ile başladım. Bunun için ise seçimimi Tibi'den yana kullandım. Kalem eteğin üstüne de aynı beyaz tonlarında bir Equipment gömlek giydirdim. Ayakkabılar olarak ise Jimmy Choo'dan 695 Euroluk mavi, yılan derisi bir stiletto seçtim.Umarım beğenmişsinizdir. Fikirlerinizi ve söylemek istediklerinizi yorum bırakmaya çekinmeyin!
xxxx

--------

4 yorum:

sinem dedi ki...

yeni moda
ürünlere yetişmek çok zor :)

feledene dedi ki...

Çanta da kombinin de çok hoşuma gitti.

fazılhan dedi ki...

@Sinem
Gerçekten çok ilginç şeyler çıkarıyorlar :)

fazılhan dedi ki...

@Feledene
Çoook teşekkürler :) Aslında çanta benim favorim değil ama Hirst irince işin içine... ;)