12 Ağustos 2013 Pazartesi

Günün Kombini - Cambridge Satchel & Çantamda Ne Var


Sevgili okuyucular, iki haftadır Londra'dayım. Ve bir hafta daha bu gri ve kırmızının buluştuğu güzel şehirde olacağım. İki haftadır bloga hiç bakamamış olsam da bu hafta en azından her gün bir "Günün Kombini" yazmaya karar verdim. Belki de biraz klişe olacak ama bu haftaki parçalarımız İngiliz olsun istedim :)

İlk günün parçası, bu sefer çok daha erişilebilir bir parça; Cambridge Satchel. Gayet British :)Bloggerlar tarafından çok sevilen ve sokaklarda çokça görülen bu çantayı Türkiye'de Harvey Nichols'ta 500 Tl civarı bir fiyata sahip olabilirsiniz. Ben Londra'da Covent Garden'daki kendi mağazasından aldığım için daha da hesaplı oldu. Sitesi için buraya tıklayın :)

Ben bu 13" kırmızı klasik ile kombin yapacağım;Satchel'ımızı çok sevdiğim bir marka olan Kenzo'nun klasik kaplanlı sweatlerinden gri olanı ile kullandım. Kazağımız ile ise Alexander McQueen'in alt markası MCQ'dan bir etek kullandım. Ayakkabılar ise sıkı durun Zara :)

Veee bu blogu hiçbir zaman kendimle ilgili yapmak istemedim ama "Çantamda ne var"lara çok özenmişimdir. O yüzden hazır konu Cambridge Satchek iken bir seferliğine böyle bir kaçamak yapıyorum :)Erkek olmanın getirdiği bir avantaj; kozmetik olarak bir şişe Bleu De Chanel, bir tüp Estée Lauder renkli krem ve Aqua Fish wax yetiyor da artıyor. Onun dışında cüzdan, Ray-Ban Wayfarer, Beats by Lady Gaga kulaklıklar, metro haritası, şarj aleti -kahrolsun iPhone bataryası- ve aklıma gelen fikirleri not alabilmem için bir defter. Ama öylesine bir defter değil, fikirlerim dışında bir şey hayatta yazmam ;)

Umarım beğenmişsinizdir.
xxxx

--------

Hiç yorum yok: